Bosch TAT 6901

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• mám ho skoro rok a jsem maximálně spokojená

osvědčil se tak dobře, že ho letos kupuji jako dárek k vánocům

• značka
    • materiál (není s plastu)

perfektní, funguje výborně

• , zakoupeno v VEDE.cz

Pěkně vypadá a funguje, jak má. Stojánek na pečivo je lepší než sklápěcí, který jsme měli dříve.

Počet topinek
2.65 kg
Zásuvka na drobky
Držák na pečivo

Kompaktní toaster Bosch TAT 6901

Bosch TAT6901 opékač topinek pro 2 plátky toustu nebo 2 krajíčky chleba, tělo přístroje z kartáčované nerezi a tepelně odolného plastu cool touch, plynulá regulace stupně opékání s integrovanou funkcí zahřívání, rovnoměrné opékání díky plošnému tělesu, automatické centrování chleba pro rovnoměrné zhnědnutí, automatické bezpečnostní vypínání - v případě vzpříčení chleba, elektronicky řízená konstanta stupně opékání, funkce rozmrazování se separátně osvětleným tlačítkem, osvětlené separátní tlačítko stop pro přerušení průběhu opékání, zařízení na zvedání toastů po opečení, vyjmutelný nástavec na opékání housek, vyjimatelná zásuvka na drobky, ovinutí kabelu.

Topinkovač Bosch TAT 6901 je více popsán ve specifikacích nebo se o něm můžete informovat telefonicky. Spotřebič vám doručíme, vyneseme do patra a váš starý spotřebič odvezeme. Topinkovač BOSH si můžete po telefonické domluvě vyzvednout osobně také na naší pobočce.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• mám ho skoro rok a jsem maximálně spokojená

osvědčil se tak dobře, že ho letos kupuji jako dárek k vánocům

• značka
    • materiál (není s plastu)

perfektní, funguje výborně

• , zakoupeno v VEDE.cz

• , zakoupeno v OKAY.cz

• jednoduché ovládání

kvalitní výrobek za nízkou cenu

• , zakoupeno v OKAY.cz

• výrobek je dle očekávání perfektní
    • není v krabici přiložen cz návod, je nutné stáhnout
  • , zakoupeno v KASA.cz

• - dělá dobré topinky z toustového i normál. chleba
    • - nerez úprava na údržbu, to je ale známé
    • - vyjimatelný tácek sice je, ale drobečky zůstávají uchyceny uvnitř, musím štětcem dočisťovat, ale to mají dle mého názoru všechny topinkovače
    • - zavazí mi šňůra, mohla by být zavinovací...

• - elegantní
    • - jednoduchá obsluha

- nevím, co napsat k topinkovači - dělá, to co jsem očekával - opéká chleba
    - u výrobku této firmy navíc očekávám i spolehlivost výrobku (to se ale pozná až časem)

• , zakoupeno v Korunka.cz

• cena, výkon, kvalita, design, stabilita
    • při rozpékání = nedostatečný prostor pro zachycení drobků

Výrobek splňuje očekávání.

• , zakoupeno v DNO elektro

• Splňuje to co jsem od něj očekával. Chtěl jsem hlavně nerezový a dokonce dělá i topinky. ;-)
    • Nic.

... doporučuji