Bosch TAT 8613

Stop funkce

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Keramická topná tělesa
  • , zakoupeno v MALL.CZ

dárek pro rodiče, prý jsou spokojeni. opéká to.

Zatím nejlepší topinkovač,co jsme kdy
    s manželkou měli ! Ozdoba naší kuchyně,
    tak doufáme že nám bude dlouho sloužit !

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu. Topinkovač vypadá opravdu skvěle a přejeme Vám, ať Vám skvěle slouží!

Počet topinek
Udržování teploty
Regulace výkonu
Stop funkce

Kompaktní toaster, Styline, Černá, TAT8613

Výjimečná technologie pečení pro výjimečnou chuť

5 důvodů ke koupi:

• Integrovaný sklápěcí držák na opékání housek
  • Funkce rozmrazování a ohřívání: rozmrazí váš toast a opeče ho do křupava.
  • Rovnoměrné propečení díky automatickému vycentrování pečiva.
  • High Lift: usnadňuje vyjmutí i malých kousků pečiva.
  • Volba stupně propečení: devět možností nastavení pro různé druhy pečiva.Skvělé výsledky

Skvělé výsledky

• Příkon: max. 860 W
  • "Mirror heating" ohřev křemíkovým sklem pro obzvlášť šetrné opékání
  • "AutoHeat Control": elektronický senzor pro rovnoměrné opékání
  • Elektronické nastavení opékacích stupňů, včetně dopečení, křupavého toastu a paměťové funkce
  • IndividualRoast Selection: 9 odlišných nastavení pro pečení různých druhů chleba
  • Automatické centrování chleba pro rovnoměrné opečení

Komfort

• Pro 2 toasty
  • Funkce rozmrazování
  • Funkce opětného ohřevu
  • Vysoký zdvih pro snadné vyjmutí malého chleba
  • Integrovaný nerezový nástavec na opékání housek
  • Snadné čištění díky vyjímatelné přihrádce na drobky
  • Jednoduché skladování: navíjení kabelu pro jeho snadné a rychlé uložení na spodní část.

Bezpečnost

• Osvětlené separátní tlačítko "stop" pro přerušení průběhu opékání
  • Bezpečnostní pojistka vypnutí při vzpříčení chleba

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Keramická topná tělesa
  • , zakoupeno v MALL.CZ

dárek pro rodiče, prý jsou spokojeni. opéká to.

Zatím nejlepší topinkovač,co jsme kdy
    s manželkou měli ! Ozdoba naší kuchyně,
    tak doufáme že nám bude dlouho sloužit !

• lehce ovladatelný
    • rovnoměrně opéká i rozpéká
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Po 2 dnech přestal fungovat ovládací panel a musel jsem odvést toustovač do pražského servisu.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice nás mrzí Vaše zkušenost s výrobkem. Jako prodejce bohužel nemůžeme ovlivnit a rozpoznat vadné kusy.
    Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Z estetického hlediska je úžasný
    • Opéká rychle
    • Funkce rozmražování
    • Materiál horní strany toastovače dostal po několika použitích zvláštní patinu, která nejde rozleštit
    • Lesklý povrch - výhoda i nevýhoda, složitější na údržbu
    • Po několika použitích, i přes pravidelné vysypávání drobků, je při každém toastování cítit spálenina, aniž by šlo vidět, co se pálí

Krásný toastovač, který bude ozdobou každé kuchyně, a navíc opéká rychle. Stížnosti na nerovnoměrné opékání nemohu posoudit, opékám vlastní tmavý chleba, na kterém to nejde poznat, ale nepřijde mi, že by s tím byl problém. Rozmražování funguje také dobře.
    Nechápu jen zápach spáleniny po použití - v toastovači nic spáleného nevidím a opečený chléb je také v pořádku.

• , zakoupeno v Digiboss

• centrování pečiva v toustovači
    • rovnoměrné opečení
    • jednoduchá obsluha
    • velmi pěkný vzhled
    • lesklá černá se musí leštit - je na ní vše vidět. To není stížnost na kvalitu, jen vlastnost lesklého povrchu

Opravdu dobrý toustovač.
    Díky keramickým trubicím s odraznými plochami opéká rovnoměrně a intenzivně.
    Jednoduché a intuitivní ovládání.
    Snadné čištění díky vyjímatelnému dnu.
    Na rozdíl od žhavících drátků předchozích toustovačů snad nebude hrozit poškození při čištění - pokud se něco připeče.
    Spolehlivost - nevím je v provozu ani ne 14 dní .....

• , zakoupeno v Electro World

• Jednoduchý.
    • Stabilní.

Barveně mi ladil ke kuchyni, je stabilní, jednoduchý.
    Topinky jsou opečené tak akorát, samozřejmě v závislosti na použitém stupni.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Hezký- líbil se mně
    • Rovnoměrně opéká
    • Paměť
    • Dobrý výsuv pro opečený chleba nebo toast
    • Vyšší cena
    • Občas zadrhne menší chléb o horní okraj po opečení

Mně se tento topinkovač líbil i přes vyšší cenu ve srovnání s různou konkurencí.Opéká rovnoměrně. Jsem spokojen s výrobkem. Doporučuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

• centrování
    • topinky vyskakují dostatečně vysoko
    • rovnoměrně opéká
    • tlačítko pro zapnutí a vypnutí -> nechávám v zásuvce
    • pro perfektní vzhled nutno leštit, na černém lesklém povrchu jsou vidět otisky prstů
    • vyrobeno v Číně,
    • nápadná podobnost s Siemens TT86104, stejných topinkovačů se dá najít více. Zdá se, že to funguje tak, že Čínský výrobce vyrobí a když to splní nějaká kritéria, tak tomu známé Evropské značky propůjčí své jméno.

Má vše co by člověk od kvalitního topinkovače očekával.
    Obával jsem se nerovnoměrného opékání kvůli rozmístění jen několika málo křemíkových topných trubiček, ale na druhou stranu mě lákala možnost vyzkoušet novou netradiční technologii. Každopádně funguje to dobře.