Domo DO940

32 x 18 x 21 cm
1 kg
Držák na pečivo

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

• Nemohu ohodnotit tento výrobek, neboť mi byl zaslán jiný a to 941 topinkovač Domo namisto 940 s opékačem na pečivo. Přestože za stejnou cenu, stála jsem právě o výrobek 940, neboť jsem sháněla opékač na pečivo, a u 941 není, navíc je v černé barvě a já chtěla bílou. Rozlobilo mě to, faktura je přitom na výrobek 940. Zboží ale přišlo dva dny před vánoci a já už nemohla reklamovat, protože topinkovač byl dárek pod stromeček. Proto nedoporučuji nikomu KOVOSLUŽBU Praha. S úctou k dalším zákazníkům.
  • , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

32 x 18 x 21 cm
1 kg
Držák na pečivo

Topinkovač DOMO DO 940 T

Dvouštěrbinový topinkovač s integrovaným rozpékačem.

Technické vlastnosti:

Dvouštěrbinový, krátký, pro přípravu 2 plátků pečiva.

Odnímatelný rozpékací nástavec na pečivo.

Vypínač pro okamžité ukončení a vyjmutí.

Elektronická regulace stupně opečení.

Izolace vnějšího pláště.

Vyjímatelný tácek na drobky.

• Rozměry balení (š x h x v): 32 x 18 x 21 cm
  • Hmotnost: 1 kg