Recenze Electrolux EAT 3200

• Všechny (1)
J.Tejmarová
J.Tejmarová

Přidáno: 5. ledna 2016

• Design. Sice špatně, ale opeče....
  • Opéká nerovnoměrně, tím se toast někdy prohne, zaleze mezi svislé dráty, které jsou od sebe minimálně 2x tak daleko než u jiných topinkovačů a zasekne se. Menší kousek chleba zapadne snadno zapadne, ale velmi obtížně se "dloube" ven, protože se tam většinou nějak vzpříčí a i kdyby propadl až na dno vysouvací misky na drobky, "drobkovou" škvírou neproleze. Dostat ho ven přes ten ty kovové "šprinclíky" je zážitek.... V rodině máme čtyři topinkovače v různých cenových relacích a tenhle je bezkonkurenčně nejhorší. Při výběru jsem četla recenze, dost lidí ho chválilo, líbil se mi, tak jsem ho zakoupila, ale ve srovnání s ostatními nemá šanci.

Hezky vypadající, špatně fungující. Rozhodně tento výrobek nedoporučuji.

Bosch TAT 6001

Bosch TAT 6001