Graef TO 91

Centrování: ANO Funkce stop: ANO Konstrukce topinkovače: jednoštěrbinový Opékání z jedné strany: NE Počet topinek: 2 Přihrádka na drobky: ANO Příkon (W): 880 Regulace...
2 750 Kč

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• - krásný design
    • - možnost opékání různých velikostí chleba
    • - funkce STOP a rozmrazování
    • - ne vždyje chléb rovnoměrně opečený (okraje spálené, střed skoro neopečený)
    • - při prvních několika opékání zápach (později úplně vymizel)

Topinkovač jsem objednala jako dárek. Velkou výhodu tohoto přístroje, dle mého názoru, je možnost opékat jakkoliv velký chléb (nejen toustový), což byl i můj největší požadavek. Velmi se mi líbí jeho krásný nerozovo bílý design, jež se nám hodí do kuchyně. Oceňuji také funkci STOP. Jedinou nevýhodou ,kterou jsem zaznamenale je nerovnoměrné opékání chleba - okraje jsou černé a prostředek sotva bledý. Jinak jsem s topinkovačem velmi spokojená a používám jej téměř každý den.

Počet topinek

• Příkon (W): 880
  • Regulace stupně opékání: ANO
  • Rozmrazování: ANO
  • Rozpékač pečiva: odnímatelný rozpékač
  • Provedení výrobku: bílá barva, nerez, hliník
  • Prodloužená délka štěrbiny pro současnou přípravu 2 toastů
  • Příkon 880 W
  • Tepelně izolovaný plášť přístroje plně vyhovující nejnovějším předpisům vyžadujícím chladný povrch tepelných spotřebičů
  • TO 91 kombinace bíle lakovaného hliníku a vysoce leštěné nerezové oceli
  • Tlačítko „STOP“ pro přerušení činnosti
  • Tlačítko „DEFROST“ pro aktivaci rozmrazování
  • Mechanismus s vysokým zdvihem pro snadnější vyjmutí pečiva
  • Otočný volič se zvukovou indikací jednotlivých 6 poloh
  • Nerezový tácek na drobky
  • Optimální rozložení toastů
  • Navíjení přívodního kabelu o délce 90 cm
  • Nástavec na ohřev housek
  • Dvouletá záruční doba

Prestižní cena značce GRAEF 15. října 2009, při příležitosti Frankfurtského knižního veletrhu, vydalo nakladatelství Deutsche Standards 16. vydání edice „Značky století“. Publikace uvádí nejcennější tradiční německé značky tak, jak byly oceněny vysoce odbornou porotou.

Udělení této prestižní ceny firmě GRAEF potvrzuje dlouholetou správnost firemní filosofie, která přikládá nejvyšší význam kvalitě, originálnímu vzhledu a spolehlivosti svých výrobků v celém jejich sortimentu.

Rozměry výrobku:

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• - krásný design
    • - možnost opékání různých velikostí chleba
    • - funkce STOP a rozmrazování
    • - ne vždyje chléb rovnoměrně opečený (okraje spálené, střed skoro neopečený)
    • - při prvních několika opékání zápach (později úplně vymizel)