Hyundai TO 228

28 x 17.5 x 18 cm
1.5 kg
Zásuvka na drobky

• , zakoupeno v ePROTON.cz

Dosud jsem topinkovač neměl a s tímto jsem zatím spokojen.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Takový normální, je skvělý na rozpékání a rozmrazování pečiva
    • Tento je už druhý, který kupuji (tentokrát jako dárek do rodiny), po roční zkušenosti s tím prvním - snadno se napaluje, není dořešené pořádně čištění, drobky z pečiva zůstávají částečně ve spodní části toasteru. Nespadnou do šuplíčku, musí se prostě vyklepat obrácením dnem vzhůru. Po ročním používání je dost "jetý"

Kdo hledá levný toaster, tak doporučuji. Příště už se ale poohlédnu po jiné značce.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Regulace stupně opékání: ANO
  • Rozmrazování: ANO
  • Rozpékač pečiva: zabudovaný rozpékač
  • Provedení výrobku: bílá barva

topinkovač 2-plátkový plynule nastavitelný stupeň opékání integrovaný nástavec na rozpékání automatické vypínání funkce rozmrazování funkce ohřívání, funk

• , zakoupeno v ePROTON.cz

Dosud jsem topinkovač neměl a s tímto jsem zatím spokojen.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Takový normální, je skvělý na rozpékání a rozmrazování pečiva

• , zakoupeno v KASA.cz

ok

• , zakoupeno v Eberry.cz

super

• nízká cena
    • ne

Za málo peněz výborné vlastnosti.

• , zakoupeno v ObchodCR

• Hezký vzhled, možnost vtipného "vylepšení" přiloženýma nalepovacíma očima :-) Kvalitní věcička, manžel se díky toasteru naučil snídat. Vyhovuje nám i množství funkcí - ohřívání chlebíku pro děti, rozmrazování i možnost volby stupně opečení. Za mě má tenhle toaster za jedna.
    • Zatím jsem nic neobjevila

Jsem spokojená.