Morphy Richards 44097

Regulace výkonu
Stop funkce

• , zakoupeno v TEshop

• Zatím jsem produkt použila dvakrát, doufám, že budu spokojena.
    • Na produktu mě zaujal jeho vzhled a jednoduchá obsluha.

Produkt jsem zatím použila pouze dvakrát.
    Obsluha je jednoduchá.
    Na produktu se mi líbil jeho vzhled.
    Doporučila bych protukt i ostatní.
    Při příštím nákupu přehodnotím, zda se mi vyplatí nákup
    sice za zlevněnou cenu, ale s příplatkem za dopravu to zase o moc levnější není.
    Doufám, že produkt nebude poruchový.

Regulace výkonu
Stop funkce

Topinkovač Morphy Richards BLACK 44097

Příkon 900 W

Regulovatelný termostat ( 9 stupňů )

Funkce rozmrazování

Okamžité ukončení provozu

Přihrádka na drobky

Tepelně izolovaný plášť

Protiskluzová úprava

Povrch z leštěné a lakované oceli

Vyšší zdvih držáku (Hi-Lift)

Barva nerezová, černá

• , zakoupeno v TEshop

• Zatím jsem produkt použila dvakrát, doufám, že budu spokojena.
    • Na produktu mě zaujal jeho vzhled a jednoduchá obsluha.

Produkt jsem zatím použila pouze dvakrát.
    Obsluha je jednoduchá.
    Na produktu se mi líbil jeho vzhled.
    Doporučila bych protukt i ostatní.
    Při příštím nákupu přehodnotím, zda se mi vyplatí nákup
    Doufám, že produkt nebude poruchový.