Russell Hobbs 21682

Udržování teploty

• Úplně splnil moje očekávání

výrobek splňuje mé očekávání

• , zakoupeno v Electro World

• Líbí se mi retro vzhled výrobku,kvalitní materiál. Používám téměř denně.

Cena, vzhled,kvalita,design. Tuto značku jsem neznala, upoutal mne retro styl výrobku. Zakoupila jsem v poslední době i další výrobky této značky.

Počet topinek
Stop funkce
Automatické vycentrování pečiva
Udržování teploty

Topinkovač Russell Hobbs Retro Vintage Cream 21682-56

Tento elegantní retro topinkovač Vintage Cream Russell Hobbs Vám přináší nejen zajímavý design,ale také i praktické funkce. Krémový retro topinkovač v dávném stylu nabízí praktický ukazatel, který Vám sdělí, za jak dlouho bude topinka hotová. Retro topinkovač je také opatřen funkcí vysokého nadzvednutí pečiva, takže si můžete zkontrolovat barvu vaší topinky, aniž byste museli přerušovat celý proces. Novinka pro podzim 2016 na muj-russellhobbs.cz

Funkce rozmrazování

Retro topinkovač Vintage Cream  je také opatřen funkcí rozmrazování, díky které můžete rozmrazit pečivo vyndané přímo z mrazáku. Topinkovač je i opatřen mřížkou pro rozehřívání pečiva, takže bude Vaše pečivo vždy krásně křupavé a teplé.

Technologie rychlého opečení

Pokud potřebujete rychle opéci pečivo nebo potřebujete opéct více plátků chleba najednou, nemusíte dlouho čekat. Díky technologii rychlého opečení si můžete užít snídani nebo svačinu téměř ihned.

Specifikace topinkovače

Nerezový topinkovač na dva krajíce s vysokým leskem

Zajímavé retro prvky

Ukazatel doby ukazuje zbývající čas opékání

Technologie rychlého opečení

Délka přihrádky 14 cm

Šířka přihrádky 3,5 cm

Nastavitelný stupeň opečení

Mřížka pro rozpékání pečiva

Rozměry 28 x 17 x 19,5 cm (šířka x hloubka x výška)

Barva: krémová

Objednávejte pod kat. číslem 21682-56

• Úplně splnil moje očekávání

výrobek splňuje mé očekávání

• , zakoupeno v Electro World

• Líbí se mi retro vzhled výrobku,kvalitní materiál. Používám téměř denně.

• Krásný vzhled
    • Hned jsme vyzkoušeli
    • Výhoda v provozu,můžete koukat a bez zastavení
    • Vidíte na čas,takže víte ,kdy bude hotovo
    • Dělá to moc dobře
    • Navíc nástavec na rozpékání pečiva
    • Dobrá údržba
    • Dobré ovládání
    • Opeču jak potřebuji
    • 100% SPOKOJENOST
    • Doporučuji tento výrobek
    • Navíc krásný doplněk do kuchyně,který je funkční

Zatím žádná.

• kvalita, vzhled, cena

velký do malé kuchyně

• Elegantni masivni
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• design a zpracování je moc pěkné
    • opéká rychle
    • žádný chléb se nezasekl v mřížce, nepropadl nebo jinak nevzpříčil
    • psaná barva vysoký lesk není tak lesklá, což je dobře, neruší to
    • mřížka na pečivo chytře tvarovaná a nasazování snadné, ale nepadá
    • dost krátký kabel do elektriky
    • i nejvyšší stupeň propečení 6 je na některé hutnější chleby málo - ale to je spíš naše osobní preference

Doporučuji a jsem zatím moc spokojená. Na topinkovači není nic zbytečného, žádný digitální display, podsvícení atd. Jen čistá funkce opékání, která stačí.

Škoda, že je značka i tento typ tak málo skladem v ČR.

• , zakoupeno v Stylka.cz

• Vše ok
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• co se týká funkčnosti, tak spokojenost, super design